Що можна носити замість куртки, плащу, тренчкоту, джинсівки та інших варіантів верхньої одежі, коли стає надто тепло? Камон, бро, ти знаєш відповідь на це питання! Звісно ж, мова йде про жилетки на весну, які допоможуть створити розкішні луки, яким будуть заздрити усі твої друзі. А якщо ти не шариш, як та з чим їх носити, а ще – як обирати, тоді скроль нижче, ми готові тобі розповісти!

Базові жилетки та критерії їх актуальності

Добре, давай почнемо з головного. Ти бачиш перед собою чоловічий жилет, дивишся на нього, він тобі наче навіть подобається, але ти не розумієш, чи актуальний він сьогодні, або ж його просто впарюють бренди, аби було, бо інших ідей у них немає.

Щоб дізнатись, що жилет все ще актуальний, зверни увагу на топ три нюанси:

  1. Фасон: цього разу у моді не що інше, як вільні, а не приталені моделі. Взагалі забудь про ідею підкреслювати свою талію, бо одяг має бути вільним, багатошаровим, що додасть образу свіжості та актуальності.
  2. Довжина: довга жилетка не в моді, просто візьми й запам’ятай це. Щоб не бути антистилером у своїй компанії, обирай вкорочені моделі, або ті, які досягають кісточок – так ти точно не помилишся, а ще – підкреслиш особливості своєї статури.
  3. Матеріал: у топі популярності – трикотаж, болонь, стоьобані моделі, рідше – вироби зі штучного або натурального хутра, а ще менше – щось тонке й маленьке (бо у моді оверсайз, чуваки).

Окремо можеш чекнути також і колір моделі. Звісно, кольори змінюються з кожним сезоном, проте є база, ґрунт та фундамент – класична тріада, а ще – пастель, які будуть лишатись актуальними, скільки б років не пройшло, й які легше, ніж інші, поєднувати зі своїм гардеробом.

Взагалі, щоб не потрапити у ситуацію, коли з тебе будуть ловити лулзи знайомі, зверни увагу на те, який колір популярний цього року. А ще – який личить тобі найбільше, бо якщо ти білий й обереш білий – камон, ти просто зіллєшся з жилетом й загубишся на його фоні.

З чим носити жилетки: збираємо топовий лук

Базових жилеток існує овердофіга, й у нас просто не вистачить пальців, аби усі тобі перерахувати. Тому ми зібрали для тебе коротку інфу про те, як та з чим краще поєднувати певні з них, які й сьогодні тримаються у топі популярності як західних, так і українських стилістів та дизайнерів.  

Болонові

Справжній олдскул фешн – це жіночі жилетки болонові, які складають конкуренцію стьобаним варіантам на будь-яких модних подіумах світу. Але ми тут не зібрались грати у Коко Шанель або Пьера Кардена, ага? Тому давай так: болонові речі – це просто та зручно, а ще – майже повноцінний замінник верхньої одежі, а тому їх можна носити навіть поверх неї. Додай їх до свого об’ємного, навіть оверсайз пальто, светра, пухової куртки з короткими рукавами, а ще – до кежуал костюму з брюками, джинсами тощо. Офкос, не забудь подивитись і на фасон, аби не факапнутись: якщо це жилет оверсайз – то твої речі мають охоплювати тіло щільно і навпаки.

Стьобані

Теплі жилетки, які мають стьобану поверхню, лишаються серед трендів саме тому, що вони… гріють, прикинь? Ми радимо створювати з ними легкі, навіть трохи капсульні луки, які будуть залежати від фасону та кольору моделі, яку ти обираєш. Стьобані речі добре поєднуються з будь-якими джинсами, водолазками та регланами, трикотажними сукнями під мілітарі черевики, напівкласичними штанами зі стрілками, худі з товстовками, кросівками та кедами. Як варік – можеш обрати комбінезон або ж боді, базові джогери, а якщо ти обираєш базову жилетку вільного крою – сміливо можеш додати до неї костюм, спідницю тощо.

З хутра

Жилетка зі штучного хутра – досить незвичне рішення, яке підійде на зиму або навіть на прохолодний демісезон. Щоб у ній не виглядати крінжово, запам’ятай головне правило: хутро має бути якісне, не пофарбоване у дикий колір, а ще – не скуйовджене.  Комбінувати жилетку з еко хутра можна практично з будь-чим. Щоб на тебе звернули увагу усі модні куни навкруги, доповнюй її за допомогою теплої сукні, спортивного костюма, худі або товстовки, джинсами (особливо момами та кльош), та іншими речами. Але пам’ятай про кольорову гаму, а ще – про особливості хутра, яке не зможе замінити тобі повноцінну шубу або пальто.

Джинсові

Жіночі весняні жилетки з джинсової тканини – топ рішення, якщо ти не любиш пальто та куртки. Це досить стильна річ, яку також можна носити влітку (якщо на ній немає утеплення, офкос). Поєднуй її з кежуал речами, а ще – з майками та футболками, шортами, одягом з принтом, а також з речами, пофарбованими у білий – довірся нам, тобі сподобається. Легкі сарафани, спідниці у довжині максі, широкі штани з шифону – діставай усе це зі своєї шафи, навіть якщо запхала якнайдалі, думаючи, що це – дічь і шкода, що купила, адже з джинсовою жилеткою речі знов будуть топовими.

З овчини

А тепер летс ток ебаут щось дивне та незвичне, наприклад, жилетки з овчини. Ні, не ті, які носять на Галичині або Закарпатті, а більш-менш базові моделі, які можна одягати у місті, поза його межами, а ще – у яких не крінжово з’явитись перед своїми коліжанками. Лайфхак, якого ти могла не знати: такі речі, як жилет з овчини, краще надягати під верхній одяг. Особливо, якщо у тебе куртка або пальто оверсайз, які лише доповнять твій стильний лук. Те саме стосується шкіряної косухи або пуховика: пам’ятай лише про правило акцентності, бо якщо жилетка біла – то низ повинен бути темним. А ще моделі з овчиною, які будуть гріти тебе у будь-яку погоду, можна носити з джинсами та водолазками, а ще – з речами у стилі урбан та кежуал.

Трикотажні

Трикотажна жилетка – це для нормісів та бейзіків. Точніше, так думають усі, поки не побачать, які моделі створюють сучасні дизайнери. Тут тобі і костюмна тканина, й ще ціла купа принтів, геометрії, візерунків, відтінків та варіків, як усе це носити, аби не відчувати себе душнілою серед своєї стильної компанії. Окей, записуй або роби собі скриншот, що можна вдягнути під такий жилет: топи, сорочки, блузки, футболки, майки, сукні (оверсайз або трикотажні), спідниці, джинси та штани скіні, черевики у стилі спорт, мілітарі або кежуал.

В’язані

Ти, звісно, можеш сказати, що ти не бабця, щоб носити в’язані речі. Але чекай, ти взагалі бачив актуальні жилетки на весну, особливо, якщо вони були зв’язані вручну? Це справжній скарб, у якому можна як чілити вдома, так і визирнути на вулицю, дивуючи усіх оточуючих. В’язані жилети – те, що дарма хейтять люди навколо, бо вони не шарять так, як це робимо ми. Адже такі речі легко поєднуються практично з усім – їх можна носити як на класичні речі, якщо вони взагалі є у тебе в гардеробі, так і безпосередньо на твій улюблений урбан та спортвір. Додай до образу вузькі джинси, сорочки, худі зі світшотами, а ще кеди або кроси – й тебе будуть шиперити з половиною району.

Шкіряні

Жилетка з натуральної шкіри (або штучного варіанту, якщо ти за еко) – невмируще рішення протягом останніх років. Імхо, але не думай, що їх можна носити тільки під якісь теплі речі типу курток, джемперів або панчох. Спробуй образи, де така жилетка буде доповнювати футболку або майку, шорти та літні штани, бриджі, скіні. Витягай з шафи штани, які мають рвані елементи, а ще – бейзік сукні без принтів, навіть якщо вони приталені, бо шкіряний жилет зробить з тебе модника або навіть трошки байкера.

Як обрати модний жіночий жилет або модель для чоловіків

Стоп-стоп, чуваче, ти, певно, вже думаєш, що зможеш самостійно обрати жилет після усього, що ми написали. Але ти все же не знаєш, які деталі треба перевіряти та підбирати особливо ретельно, адже ти не хочеш, щоб усе твоє оточення перетворилось на токсіків та хейтерів.

Чекни наступні поради, аби знати, на що звернути увагу:

  • Правильно підбери розмір. Гарний жилет повинен сидіти точно по твоїй фігурі (якщо ти не обираєш оверайз, звісно). Якщо він спадає у тебе з плеч – то, може, краще придивитись іншу модель, бро?;
  • Вибір матеріалу залежить безпосередньо від сезонності носіння. Шерсть, овчина, кашемір та синтепон – це все для зими та демісезону. А от на літо ми радимо тобі джинс, трикотаж, бавовну – легкі варіки, які не змусять тебе постійно пітніти;
  • Фасон має значення, бо приталений можуть дозволити собі лише мени та тян з ідеальною фігурою, а от оверсайз – те, що треба, аби приховати кілька зайвих кілограмів, від яких ти поки не встиг позбутись;
  • Перевір місце, де твої руки будуть випинатись з-під жилета. Бо якщо тобі там не вистачає вільного місця – це не твій варік, краще обери або іншу модель, або більший розмір;
  • Якість наповнювача у зимових та весняних моделях теж має значення. Обирай синтетику, яка добряче гріє й не промокає від води та першого снігу, адже інакше ти першим зляжеш на лікарняне ліжко.

Купити жилетку чоловічу ми радимо ще й з окремим акцентом на додаткових елементах. Кишені, якісні застібки, може навіть каптур – усе це буде важливим, якщо ти хочеш носити не просто шмот, а щось функціональне, куди можна запхнути телефона та готівку, а ще – захистити макітру від вітру.

Що по кольорах і чому вони мають значення

Чоловічі жилетки – особливий тип одежі. Бо це по суті не такий вже й верх, але не й низ точно, щось посереднє, а тому можна заплутатись, обираючи, якого кольору вони мають бути, особливо, якщо ти не дуже шариш за такі види мерчу й ніколи їх не носив. Давай так, аби було простіше: базовий образ має бути більш-менш однотонним. Тобто, якщо в тебе біла жилетка – то на тобі має бути ще щось біле, наприклад, шузи – кросівки або кеди, або навіть аксесуар – рюкзак, кепка тощо. Спробуй поєднати одноколірні жилетки зі штанами, особливо, якщо це денім, де відтінків синього більше, ніж п’ятдесят.

Хочеш левелапнутись й спробувати щось більш складне та хардове? Не питання, тоді обирай образи, які мають у собі акценти. Наприклад, твій жилет може бути з зовсім іншої групи кольорів, у той час, як шмот на тобі – різко від нього відрізнятись. Тепла кольорова гама, яка поєднується з холодною – найс рішення для сміливих стиляг. Жодної проблеми немає в тому, аби жилетка жіноча була трохи іншого відтінку, аніж основні речі. Наприклад, якщо в тебе зелені штані та кофта, а жилет буде на тон світліший – це ок ідея, не бійся, спробуй проекспериментувати.

Головне правило, яке ми тобі нагадаємо: не поєднуй на собі овердофіга відтінків речей. Максимум два-три, якщо хочеш виглядати пристойно, а не як світлофор, й щоб не викликати сміх у фелас.

Топ жилетів від українських брендів

Го дивитись, що можуть запропонувати тобі сучасні українські бренди. Спойлер: дуже багато, щось таке, що ти легко зможеш носити й не відчувати, як з тебе ловлять лулзи усі твої знайомі, бо це стильні речі, які переживуть навіть Апокаліпсис.

Серед стилерів українського фешну відзначимо наступні бренди та їх моделі:

  • Tur: чорна жилетка – це вайбова класика, яка ніколи не виходить з моди, а тому у ній ти будеш завжди доречний – і на вечірці, і на роботі, і в уніку й де тільки хочеш;
  • Ohueno: щоб завжди було охуенно – обирай жилетку, яка має багатошаровий стиль, а ще – дві різнокольорові сторони, які створять для тебе потрібний настрій;
  • Shooters: носиш урбан, спортвір та кежуал, й хочеш, аби це усе поєднувалось якось у гардеробі – тоді додай до нього ось цю двоколірну модель;
  • Morrning Star: тредовий колір бежу та пудри – те, що треба, якщо ти хочеш створити з жилеткою легкий, казуальний та базовий образ.

Хочеш чогось ще вайбовішого? Ноу проблем, просто зазирни до нашого каталогу, де ти зможеш купити жилетку чоловічу або жіночу у будь-якому стилі – від кежуалу до спотвіру, урбану, мілітарі тощо. Бо ми хочемо, аби за будь-яких умов ти виглядав на всі сто, а ще – щоб тебе не обмежували правила, створені бейзіками навколо.

Купити жилетку разом з DICH

Все, що тобі для цього треба – тицьнути на відповідний розділ нашого сайту, обрати модель, яка дивиться на тебе й кричить про те, що вона саме та, яка тобі потрібна, а потім закинути її у кошик. Вагаєшся або не знаєш, як обрати розмір – напиши нам, й ми допоможемо купити жилетку, у якій тебе будуть стенити усі твої друзі.

А ще ми оформимо тобі швидку доставку: ти навіть не встигнеш помітити, як вже будеш міряти новий шмот у себе вдома!