Ми не хочемо створювати зайву діч, якщо вам не підійшов товар, типу, щоб ви заповнювали бланки на повернення чи ще щось. Ні вам, ні нам цього не хочеться. Ми без проблем підемо вам на зустріч, правда є деякі правила, які встановлювали не ми, і якщо ви їх дотримаєтесь — ми вирішимо з вами усі питання.

  1. Повернення товару можливо, якщо вони були куплені впродовж 14 днів.
  2. Повернення товару можливо, якщо він має товарний вид. Шарите, якщо ви в худаку 13 днів ходили у Sport Life, накачались, і цей худак став вам замалий — ми не повернемо вам гроші за нього.
  3. Гроші ми вам повернемо як тільки Нова пошта доставить нам цей товар. В залежності від регіону відправки, ситуації по світлу, війни — до п'яти днів.
  4. У разі якщо товар з браком — доставку сплачує dich. У разі якщо вашій мамі не сподобався напис ohueno на футболці — доставку сплачуєте ви.

До речі, є перелік, що не можна повертати. Наприклад, шкарпетки ми не зможемо прийняти на обмін, або рукавиці. Звісно, якщо вам прийде одна шкарпетка, або одна рукавиця - ми щось придумаємо і поміняємо.

В принципі, ось і все. Якщо ви захочете щось повернути - звертайтесь за телефоном 095-900-01-01, або пишіть в Телеграм чи, прости Господи, Вайбер.