Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ХУІЗИТ

Фільтр
Розділ
Ціна, грн
Іконки
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

ХУІЗІТ 

Пам’ятаєш свій 2012 рік? А ось у ХУІЗІТ пам’ятають вері вел, бо це був рік, коли бренд розпочав свою діяльність, й коли ти зміг отримати щось новеньке, небанальне, а ще – максимально френдлі.

Поінт в тому, що бренд позиціонує себе як гендерно-нейтральний, а тому ти можеш обирати будь-що з каталогів, бо воно буде однаково личити й тян, й кунам. До того ж тут раді ЛГБТ+ спільності, бо саме ХУІЗІТ були тими, хто розробив перший мерч для київського прайду.

Що по шмоту у цього бренду:

Олсо, ми мало не забули фанфакт про ХУІЗІТ! Виправляємось й кажемо, що цей бренд уже достатньо відомий, бо мерч від нього тягають не лише українські зірки (хелоу, Джамала), а й зарубіжні трендсетери, наприклад, той самий чел, який щодня фоткається у ліфті й обирає український одяг.

Компанія однодумців відома своїм незалежним стайлом, а ще – тим, що створює колекції під топові дати. Наприклад, до дня Чорнобиля, Незалежності та etc. А ще тут долучились до руху Say Fuck Fur й закенсилили натуральне хутро та шкіру, бо скільки можна знущатись з бідних тварин?

Розгорнути
Вгору