Ми не рофлимо, коли кажемо, що спортивний костюм – це універсальна штука, яку можна тягати будь-де – від дому до вулиці й навіть ходити у ньому на пари. Бо це зручна річ, яка не завжди виглядає як щось, що носить Рокі Бальбоа або Емінем з 50 копійками. Жіночі та чоловічі спортивні костюми – це щось більше, й зараз ми розповімо тобі тру сторі про те, які вони бувають, як носяться й чому це топчик рішення для твого гардероба.

Базові спортивні костюми та їх різновиди

Здавалося б, ну що може піти не так у питанні костюмів для спорту, бо це просто штани та худос або світшот. Ноуп, адже їх буває велетенська кількість видів (ми знаємо та відчуваємо твій подив, бро), а тому будем говорити не лише про спортивні костюми оверсайз, а розповімо тобі про усі моделі, які можна знайти сьогодні.

Сучасні спортивні костюми діляться на такі види:

  • Класичні: ну, звісно, куди ж без них, бо це майже невмируща класика. Сюди належить так званий адік три смужки, будь-які моделі, які мають вільний крій, натуральні матеріали. Класичні костюми – це щось універсальне, бо в них можна і в зал, і вдома відпочивати;
  • Обтягуючі: це костюмчик для дівчат, які хочуть зі зручністю займатись спортом, а ще – показувати, що вони про у фітнесі й не тільки. Як правило, такі моделі – це топ + легінси, які підходять на літо або навіть для катання на вєліку;
  • З шортами: спортивний костюм на весну з шортами – перфект рішення ще й на літо. Особливо, якщо мова не про велосипедки, а про вільні, наче боксерські, шорти. Їх ок носити навіть окремо від верху, наприклад, з худаком або товстовкою;
  • Костюм + топ: зустрічається рідше, але й таке буває, а тому не можемо не згадати. Це більше про спортвір та стрітстайл, а ще підходить на випадок, якщо ти обожнюєш байки та будь-який двіж;
  • Оверсайз: ага, ті самі моделі, які мають широкі штани та худос зверху з каптуром. Це норм рішення не лише для повних, а й для худих людей, бо у них не видно твоєї фігури й усе, що ти відчуваєш – це комфорт. Проте вони не для спорту, а для хайпування на вулиці та вдома.

Окремо можна ще побазарити про моделі, які мають різноманітні доповнення. Наприклад, деякі костюми мають вигляд піжами. Ну, вай нот, бо вони зручні й легко можуть замінити твій домашній, старий та потріпаний шмот. Інші – майже розпарований комбєз, особливо для жінок, який можна носити у місто, бо він має стильний декор, різноманітні додатки у вигляді написів, унікальних рукавів, вкорочень та etc.

Які матеріали варто обрати для спортивних костюмів на весну та зиму

Базові спортивні костюми на те й базові, що їх роблять майже з будь-яких матеріалів – від синтетики до натуральних поєднань, еластану, аби тягнулось ок, флісу, аби було тепло й не тільки, де кожен компонент має своє значення й свої ачівки.

Жіночі та чоловічі спортивні костюми сьогодні made off:

  1. Поліестер: це практік рішення, бо тканина переться на ізі, навіть якщо ти забруднив її на максимум. Після прання легко висихає, а ще можеш викинути праску, бо вона не знадобиться. BTW, поліестер добре фарбується, тому у таких речей максимум кольорових рішень.
  2. Бавовна: у такому аутфіті ти не будеш пітніти, тому якщо ти гасаєш й займаєшся спортом – це твій варік. У ньому також буде трішки синтетики, щоб він не сідав після прання, а тому донт ворі, цей костюм буде жити дуже довго.
  3. Велюр: велюрові спортивні костюми – це вже не про спорт, а скоріше про спортшик або домашній чіл. Матеріал теплий, приємний, м’який, у ньому можна й на вулицю по хліб, й дома на ліжечку вайбити.
  4. Замша: натуральний варіант, щось типу більш м’якої та ніжної шкіри, яка дозволяє твоєму тілу дихати, відчувати себе комфортно. Але при цьому рухатись на вулиці буде не дуже ок, а тому це варік для дому.
  5. Комбінації: ну типу, не всі тканини, особливо натуральні, норм у своєму звичному вигляді, тому з’являються комбінації. Наприклад, бавовна з поліестером, віскоза з модалом тощо.

Як варік на зиму ти можеш обрати спортивний костюм на флісі. Насправді це топ рішення, яке випробовували вже і військові, і альпіністи, і навіть спортсмени, бо фліс добре гріє, не дає замерзнути, якщо потрапив під дощ або сніг, й просто має гарний вигляд, аби ти міг вражати усіх своїх хоумі з Грув-стріт.

Лайфхаки по підбору молодіжних спортивних костюмів

Щоб у твоєму гардеробі не тільки з’явився, а й прижився спортивний костюм для жінок або чоловіків, варто звернути увагу на кілька порад, за допомогою яких ти не будеш виглядати, як нуб серед топових чєлів на спортвірі.

Ми радимо звертати увагу на такі деталі:

  1. Сінк ебаут, для чого ти будеш використовувати костюм. Якщо для спорту – тобі він має бути за розміром, якщо для того, аби демонструвати свій стайл оточуючим – неважливо, можеш обирати мішкуватий оверсайз.
  2. Обирай моделі, які створені з поєднання тканин, наприклад, натуральної та синтетичної. Бікоз натуральна не живе довго, а синтетична змусить тебе пітніти, а тому чуз йо файтер, щоб було максимально зручно.
  3. Шви мають бути якісними. Крапка. Бо якщо ні – то костюм розлізеться після першого надівання або прання, а воно тобі треба?
  4. Зверни увагу на сезонність. Теплий спортивний костюм не треба влітку, а модель з топом ти навряд чи будеш одягати взимку, але ти й сам про це знаєш прекрасно.
  5. Чим більше декору – тим кріповіше. Бо у моді мінімалізм, максимум – це принт, напис або маленька геометрія з абстракцією, які підкреслять свіжість твого стайлу.

Офтоп, але якщо мова йде про парні спортивні костюми – тут буде трохи складніша історія. Бо вони мають личити вам обом в однаковій мірі, а ще краще, аби ви обирали схожі варіанти взуття та аксесуарів, аби отримати прям фемілі лук, від якого не соромно й з якого не ловлять лулзи оточуючі.

На стилі та спорті: актуальні поєднання речей з костюмами

Прийшов час поговорити про головне, про те, як та з чим носити спортивний костюм, щоб отримати максимум балів стилю від такого простого шмоту. Не лагай, а зберігай собі ці корисні поради, якщо хочеш виглядати стильно, а не як твої бро!

Верхній одяг

Костюми спортивні чоловічі та жіночі – річ не лише для бумерів, а й для молодого покоління теж. І якщо там, після тридцяти, вважають, що носити їх можна лише у падіку або вдома, то ми навпаки, кажемо, що ти можеш робити з ними усе, що захочеш. Наприклад, юзати, як звичайний одяг, доповнюючи його різноманітними варіантами на верх.

Ізі варіант – це звичайне пальто, краще – оверсайз, але яке вже є. Такий образ – більше про кежуал, але на спортвір теж потягне. Сюди можна дропнути також ідею носити костюм під тренч – теж досить непоганий вибір, якщо у тебе в гардеробі валяється щось схоже.

Жилети – норм ідея, особливо, якщо ще досить тепло, й тобі ліньки вдягати куртєц. Особливо топ, якщо ти обереш стьобаний або з тканини болонья.

Весняні спортивні костюми жіночі найс виглядають під легкими, вкороченими куртками, особливо, якщо вони створені з блискучих матеріалів, які нагадують пакет або шкіру.

Якщо на всі інші варіки ти міг сказати «ну, це жиза та було просто», тоді лови ще один – комбо з жакетом. Що, в тебе ще немає такої речі? Ну, це провал, бро, бо він має бути. Можеш навіть використати старий варіант шкільного жакету, але краще все ж мати казуальне та бейзік рішення.

Окремо зазначимо, що мають популярність й чоловічі спортивні костюми, які доповнюються джинсівками. Ти овердофіга разів міг бачити це в Інста, коли широкі штани з худосом доповнюються легкою курткою з деніму, й що полюбляють носити спортсмени та репери.

Шо по низу

Ти можеш сказати «втф, який низ, якщо це костюм», але почекай, не бомби, зараз пояснимо. Чоловічі спортивні костюми та моделі для жінок можна носити як дві окремі речі – низ та верх, а тому, якщо ти лишив лише кофту, тобі треба знати, з чим її поєднувати, окей?

Наприклад, з шортами, особливо з джинсовими або боксерками. Додавай сюди й звичні джинси, чіноси, карго штани та інші. Тян можуть використати спідниці (але не класичні), особливо моделі міні та міді.

Обираєм шузи

Напевно, тобі не треба гайд, яке взуття можна та треба юзати з костюмами на спорті, але ми, все ж, трохи про це розкажемо. Звісно, найперше – це кроси та кеди, без яких нікуди, особливо, якщо це моделі для міста або бігу. Головне, щоб вони поєднувались з особливостями самого костюма, й не було так, що в тебе варік для спорту, а ти носиш його під казуальні кроси.

Літні спортивні костюми жіночі взагалі не мають жодних обмежень, можеш навіть сандалі до них додавати, якщо тобі так зручно. Особливо, якщо це варіки з шортами та топами, куди підійде будь-яке взуття. Сюди можна додати ще й звичні дамські моделі типу мюлей та туфель на невеликих підборах, але дивись сама, наскільки це доречно для твого луку.

Зимові рішення трохи складніші й потребують уваги. Додай до них черевики на танкетці або високих підборах (якщо ти взагалі щось таке носиш й хочеш побачити реакцію свого краша). Хлопцям радимо простіші варіанти – Тіми або Мартінси, може навіть берці, які можеш зашнурувати поверх штанів.

Трохи про біжу

Тут все взагалі ізі: сучасні спортивні костюми не потребують ніяких доповнень. Чуєш? Слишиш? Ніяких. Бо вони вже мають унікальний дизайн, якого більш ніж достатньо, аби вражати своїх хоумі та бро на падіку або під час гри в баскет або футбол.

Тобі не знадобляться якісь цепугани, як у реперів з нульових, сережки, брюліки та etc. Хіба що можеш додати годинник, але дивись, аби він був спортивним, а не класичним, бо буде якось не дуже ок.

Сюди, звісно, додамо й трохи про сумки. Найкраще рішення – рюкзаки, хто б сумнівався. Молодіжні спортивні костюми можеш поєднувати з сумками через плече або бананками, чоловікам радимо стильні барсетки або невеликі сумки через грудну клітку для телефона та дрібних грошей.

Топ костюмів від українських брендів для спорту

Сьогодні існує овердофіга брендів, які виробляють топові речі, й мова не про Діор або Шанель якісь, які вже усім набридли, а про власне, українське виробництво, яке нічим не гірше за бренди, які ти бачиш на червоній доріжці.

Купити спортивний костюм чоловічий радимо від таких марок:

  • Ohueno: базовий комплект, який складається з топу та лосинів – те, що треба, щоб чілити вдома, займатись фітнесом, демонструвати свою фігуру, готову до літа та etc;
  • Esthetic: теплий спортивний костюм у яскравому кольорі – що ще треба, аби привернути увагу твого краша?;
  • Огонь Пушка: щодня вдягаєш спортвір, бо це – твій різон ту лів – ну, тоді обирай ось цей варіант, який вразить тебе своїм дизайном;
  • Tur: штурмуй спортивні вершини для нових досягнень – просто одягни цю новинку й гоу займатись спортом або чілити у падіку;
  • Ardor: велюровий спортивний костюм – це не щось про бабушка-стайл, а про сучасний рейв, двіж та хайп;
  • ION: викидай домашні розтягнуті футболки, бо хоум-спорт – це про те, аби бути привабливим у цьому костюмі, навіть якщо ти спиш у ліжку;
  • Gard: тян на спорті – це навіть краще, аніж бізнесвумен, бо ти будеш почуватись зручно, комфорто, якщо вдягнеш цю модель;
  • Seven Mountains: аутфіт для будь-яких спортивних (і не дуже) івентів, у якому ти зможеш бути найяскравішим меном – це про новий костюм Zip.

А ще у нас ти знайдеш оригінальні спортивні костюми на будь-який смак,  навіть якщо тобі подобається японщина, мінімалізм, стиль міського ніндзя та урбан зі спортвіром, адже ти маєш виглядати на всі сто, навіть якщо не займаєшся спортом.

Купити спортивний костюм чоловічий з доставкою

Спортивні костюми жіночі, чоловічі й навіть унісекс – це все є в нашому асортименті, бо у магазині DICH хочуть, аби ти був на стайлі, куди б не пішов.

Для цього ми обрали найкращі варіки одягу серед топових стилерів сучасності, й пропонуємо тобі лише наше, українське, яке анітрохи не гірше (а іноді й навіть краще) за бренди з глянцевих журналів.

У нас – українські спортивні костюми, у яких зручно як тренуватись перед Олімпіадою, так і тримати себе у формі, бігати вранці, ходити на пари, гуляти з феллас й не тільки.

А щоб тобі було максимально ізі займатись шопінгом – ми додали можливість швидкого пошуку по брендах та критеріям, а ще – доставку у будь-який куточок нашої неньки-України!